lek. Piotr Truszewski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Wieloletnie doświadczenie ortopedy chirurga zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Od kilku lat specjalizuje się w sonochirurgicznym, mało inwazyjnym leczeniu stawów kończyny górnej. Szczególnym obszarem zainteresowania jest nieoperacyjne leczenie zespołu cieśni nadgarstka i stosowanie zabiegu hydrodekompresji. W codziennej praktyce szeroko wykorzystuje swoje bogate doświadczenie w diagnozowaniu ultrasonograficznym (USG) oraz wykorzystaniu aparatury USG w leczeniu nieoperacyjnym. 

Kwalifikuje Pacjentów do zabiegów hydrodekompresji i przeprowadza leczenie. 

W CRS Clinic stosuje zasadę “jeden specjalista – jedna wizyta” – w czasie jednej konsultacji przeprowadza badanie kliniczne, diagnostykę USG oraz leczenie sonochirurgiczne. 

Ściśle współpracuje z zespołem fizjoterapeutycznym zapewniając Pacjentowi kompleksową opiekę.

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Iwona Agata Grzegrzółka

  Pan Doktor Piotr Truszewski to wspaniały lekarz dzięki któremu dowiedziałam się na czym polega zabieg (zespół cieśni nadgarstka), wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Doktora.
 • Ewa Ostrowska

  Profesjonalnie , miło i szybko. Polecam.
 • Konarska Małgorzata

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Efekt natychmiastowy. Koniec z wybudzaniem w nocy przez ból nadgarstka. Bardzo polecam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
 • Agnieszka Bystra

  Zabieg hydrodekompresji dr. Piotr Truszewski przeprowadził 16.08.23. Dolegliwości, z którymi zmagałam się od kilku lat ustąpiły od razu. Doktor najpierw bardzo zrozumiale wytłumaczył na czym polega hydrodekompresja a potem sprawnie i szybko wykonał zabieg. Cała wizyta trwała około 30 minut. Po czterech dniach wróciłam do pracy. Polecam.
 • Ewa Olszewska

  Mijają trzy tygodnie od zabiegu hydrodekompresji, nadal na myśl o wizycie w CRS Clinic z dr Piotrem Truszewskim robi mi się cieplutko na sercu. Jestem ogromnie wdzięczna za szacunek, którym obdarza pacjentów, za ogromny profesjonalizm w swojej pracy!!! Faktycznie jedna wizyta i po bólu! Dosłownie i w przenośni!!! Takie wizyty lekarskie to sama przyjemność, a jeśli dorzucimy do tego „uzdrowioną rękę”, to jak mówią: żyć, nie umierać:)! Bardzo dziękuję!
 • Paź Aleksandra

  Doktor P. Truszewski to specjalista i lekarz z prawdziwego zdarzenia w jednym. Zjawisko dziś niezwykle rzadkie. Wizyta i sam zabieg odbyły się w cieplej i pełnej empatii atmosferze. Dolegliwości ustąpiły choć wiele wskazywało, że szanse na taki bieg zdarzeń niewielkie. Doktorze jeszcze raz dziękuję.
 • Małgorzata Kron

  PIOTR TRUSZEWSKi – profesonalista, człowiek jest dla Niego człowiekiem a nie przedmiotem i jeszcze ma poczucie humoru. Wlał we mnie nadzieję popartą wiedzą medyczną a to dla pacjenta SUPER ważne.
 • Mariusz Marczewski

  Dr.Truszewski w Klinice CRS to znakomity specjalista. Gorąco Go polecam. Druga cechą dr.Truszewskiego jest kultura i sympatia jaką okazuje pacjentowi.

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami