Skutecznie leczymy kręgosłupy i stawy bez operacji!

Nasze specjalizacje:

Ortopedia

Specjalistyczna konsultacja połączona z diagnostyką USG to wnikliwa diagnoza i oszczędność Twojego czasu.

Sonochirurgia

Precyzyjne zabiegi sonochirurgiczne to szybkie pozbycie się bólu i innych dolegliwości.

Fizjoterapia

Specjalistyczna fizjoterapia zapewnia szybkie dojście do zdrowia i dobrej formy.

Co robimy w CRS Clinic?

Co robimy w CRS Clinic?

Specjalizujemy się w skutecznym leczeniu dolegliwości ortopedycznych. Opiekujemy się Pacjentami po urazach w obrębie kończyn i kręgosłupa, ze schorzeniami i przewlekłymi dysfunkcjami związanymi z chorobą zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa.

Procedury medyczne, które stosujemy skutecznie minimalizują stan zapalny oraz likwidują dolegliwości bólowe. Leczymy ambulatoryjnie, czyli bez konieczności pobytu w szpitalu. Pacjent przychodzi do nas na zabieg sonochirurgiczny i jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu oraz na drugi dzień do pracy.

Stosowane przez nas zabiegi sonochirurgiczne bardzo często pozwalają uniknąć zabiegu operacyjnego. Dotyczy to nawet Pacjentów, którzy cierpieli przewlekły ból od wielu lat (zapraszamy do zapoznania się z historiami naszych Pacjentów).

Lekarz w wielu wypadkach podczas jednej wizyty przeprowadza badanie USG oraz zabieg sonochirurgiczny pod kontrolą USG. Taki sposób leczenia gwarantuje prawidłową diagnozę oraz natychmiastowe i precyzyjne działanie lecznicze. Bez bólu, bez blizn, szwów i opatrunków. Po naszych zabiegach zwykle nie jest też potrzebne żadne zwolnienie lekarskie.

Naszą kadra to doświadczeni specjaliści ortopedii i neurochirurgii z wieloletnią praktyką chirurgiczną oraz wysokimi kompetencjami w nieoperacyjnym leczeniu schorzeń ortopedycznych. Oprócz lekarzy zatrudniamy najlepszych fizjoterapeutów. Wiele dysfunkcji i poważnych problemów ortopedycznych można wyleczyć specjalistyczną fizjoterapią (rehabilitacją). Dlatego tak dużą wagę przykładamy do ścisłej współpracy lekarzy i fizjoterapeutów. Każdy Pacjent CRS Clinic ma gwarancję opieki medycznej na najwyższym poziomie w interdyscyplinarnym zespole.

 • Wierzymy, że każdy Pacjent zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego:

  • Jeśli to tylko możliwe, leczymy skutecznie bez operacji. Bez blizn, bez bólu, bez długiego zwolnienia lekarskiego.
  • Jeśli to tylko możliwe, pełen proces leczenia zamykamy podczas jednej wizyty. Szybki efekt, oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Jeden specjalista odpowiedzialny jest za cały proces leczenia, od konsultacji lekarskiej, przez diagnostykę USG, aż do wykonania (o ile to niezbędne) zabiegu sonochirurgicznego.
 • Wierzymy, że każdy Pacjent zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego:

  • Konsultacja lekarska trwa 30 min. Lekarz ma czas na przeprowadzenie dokładnego wywiadu i postawienie właściwej diagnozy.
  • Lekarze mają szerokie kompetencje, są jednocześnie doświadczonymi operatorami oraz sonochirurgami – pozwala to na dobór optymalnej ścieżki leczenia.
  • Lekarze ściśle współpracują z fizjoterapeutami, dzięki czemu Pacjent długo pozostaje pod specjalistyczną opieką a efekty leczenia są jeszcze trwalsze.

Opinie o naszej klinice

 • Karolina Przybysz

  dłoń
  CRS Clinic to miejsce przyjazne dla pacjenta. Już od progu witają przemiłe Panie na rejestracji, do tego wspaniali fachowcy lekarze. Miałam przyjemność poznać Pana dr Macieja Bazała. Trafiłam do niego przypadkiem, nie wiedząc z jak wybitnym specjalistą mam do czynienia.
 • Małgorzata Dąbrowska

  alloplastyka biodra
  Jestem od miesiąca po alloplastyce biodra wykonanej w sposób perfekcyjny. Odwlekałam tą operację parę lat. Dopiero doktor mnie przekonał do jej wykonania. Miał rację. Pozbyłam się bólu a ruchomość biodra mam praktycznie taką jak przed operacją. Pan Doktor jest naprawdę niezwykłym lekarzem, sympatyczny, empatyczny, a zarazem konkretny, tłumaczy wszystko zrozumiale, dzięki czemu pacjent nie czuje się zaskoczony tym co go czeka. Wspiera w trudnych chwilach.
 • Anna Dragan

  kręgosłup lędźwiowy
  Pomimo okoliczności zdrowotnych wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Dr Antolak w bardzo przystępny i obrazowy sposób wyjaśnił przyczynę problemu i jego możliwe konsekwencje. Młodego pacjenta traktował jako pełnoprawnego partnera do rozmowy, uprzejmie i z szacunkiem. Jestem pod wrażeniem kompetencji lekarza.
 • Adam Merk

  Dr Piotr Wasilewski jest życzliwym i bardzo kompetentnym ekspertem. Wizyta przebiegła w życzliwej atmosferze a Pan doktor poświęcił mi dużo czasu i uwagi.
 • Katarzyna Maskalan

  Profesjonalne podejście do pacjentów zarówno lekarzy i rehabilitantów jak i obsługi administracyjnej. Zdecydowanie polecam!
 • Anita Modzelewska

  Miejsce b.przyjazne dla pacjentów. P. doktor spokojny i sympatyczny. Dokładnie zbadał, omówił moje wyniki i ukierunkował leczenie.
 • Marek Koraszewski

  kręgosłup lędźwiowy
  Pełen profesjonalizm zarówno od strony medycznej jak i fizjoterapeutycznej. Najważniejsze, że lekarze współpracują z rehabilitantami a nie jak w większości szpitali lekarz sobie a rehabilitant sobie…. Właśnie ten czynnik powoduje różnicę in plus w porównaniu z konkurencją. Daję 5 a powinna być „6”!!!! Wybitni specjaliści!
 • Marta Kilińska

  Bardzo fachowa obsługa. Zabieg wykonany po wnikliwej konsultacji. Ulga natychmiastowa. Życzę całej załodze wielu sukcesów w pracy, by pomóc chorym. Metoda bardzo dobra jeśli chodzi zabieg. Cieszę się bardzo.
 • Małgorzata Szewczyk

  cieśń nadgarstka
  Do Kliniki trafiłam z cieśnią nadgarstka. Od początku spotkałam się z pełnym profesjonalizmem. Otrzymałam pełną informację na temat zabiegu w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan dr Grzegorz Torba to bardzo sympatyczny człowiek i wysokiej klasy specjalista. Po dwóch tygodniach od zabiegu ręka powróciła do normy. Polecam metodę wykonaną w Klinice. Bardzo za wszystko dziękuję.
 • Beata Lenart

  kolano
  Bardzo przyjemne Panie w recepcji, miła obsługa. Lekarz przyjmujący to profesjonalista, który poświęca czas przede wszystkim pacjentowi. Zdecydowanie polecam.
 • Agnieszka Gapińska

  kolano
  Klinika bardzo przyjazna klientowi i stawiająca człowieka na nogi – dosłownie. Korzystałam z pomocy rehabilitanta Jacka już 15 lat temu i do dzisiaj jestem wdzięczna za wsparcie i powrót mojego kolana do prawidłowego funkcjonowania. Jako były sportowiec, który spędził trochę czasu w klinice widziałam ilu innych sportowców wracało do zdrowia dzięki fachowcom, którzy tu pracują. Zawsze kiedy mam problem wracam właśnie do tego miejsca. A robię to coraz rzadziej co świadczy o skuteczności zabiegów. Współpracujący lekarz pan Tomasz jest niesamowitym lekarzem, z podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą. Pan Kuba – rehabilitant, z którym obecnie współpracuje magicznie uśmierza ból, tłumaczy możliwości jego powstawania i eliminuje niepożądaną postawę ciała. Uważam, że nie ma lepszego miejsca, żeby wrócić do pełni sił i pełnego zakresu ruchu 😉
 • Małgorzata Dybek

  bark
  Niezwykle profesjonalne miejsce skupiające (moim skromnym zdaniem) najlepszych fachowców w mieście!! W mojej i mojej córki kilku letniej współpracy ze wszystkimi w CRSie oświadczam że POLECAM wszystkich!!!!! Indywidualne wnikliwe i jednostkowe podejście do pacjenta !!!!! + świetny zespół lojalny wobec siebie i etyki zawodowej zespół!!!! Cieszę się że jesteście!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie lojalna pacjentka😍😍😍

Skontaktuj się z nami