Boli Cię?

Potrzebujesz pomocy ORTOPEDYCZNEJ

Zadzwoń teraz
516 167 506

Sonochirurgia

Dynamiczny rozwój technologii ultrasonograficznej (USG) powoduje, że można ją z powodzeniem wykorzystywać nie tylko do samej diagnostyki schorzeń układu ruchu, ale również do przeprowadzania precyzyjnych i małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Ze względu na swoją niską inwazyjność sonochirurgia jest niezwykle bezpieczna dla Pacjenta.

Sonochirurgia jest nowoczesną, a przy tym niezwykle skuteczną, metodą leczenia Pacjentów z różnymi problemami ortopedycznymi. Znajduje zastosowanie w leczeniu pacjentów u których jeszcze do niedawna jedyną możliwością skutecznej pomocy był zabieg operacyjny. 

Jesteśmy kliniką ortopedyczną specjalizującą się w zabiegach sonochirurgicznych. Łączymy nowoczesne techniki ortopedyczne z doświadczeniem fizjoterapeutycznym wspierając Pacjentów w czasie całego procesu leczenia – od pozbycia się bólu do pełnego wyleczenia. Stosowane przez nas zabiegi sonochirurgiczne szybko likwidują ból oraz inne dolegliwości pozwalając na spontaniczne zwiększenie aktywności jak również wdrożenie intensywnej rehabilitacji. Zabiegi są wykonywane w trybie ambulatoryjnym – Pacjent może opuścić Klinikę bezpośrednio po wykonaniu zabiegu.

Wybierz rodzaj zabiegu

Hydrode-kompresja
Noltrex
Kręgosłup
Kriolezja kręgosłupa
Kriolezja stawu

Barbotage
Kwas hialuro-nowy
Kolagen

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ