lek. Wojciech Żakiewicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu.

Od ponad 10 lat specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu stawów kończyny górnej i dolnej. Szczególnym obszarem zainteresowań jest leczenie zachowawcze poprzez wykonywanie zabiegów sonochirurgicznych – małoinwazyjnych technik przeprowadzanych pod kontrolą USG.

Specjalizuje się również w wykonywaniu zabiegów kriolezji stawów biodrowych i kolanowych jako skutecznych działań przeciwbólowych w chorobie zwyrodnieniowej.

W razie potrzeby, w trakcie wizyty przeprowadza leczenie sonochirurgiczne:

 • podanie leku przeciwbólowego
 • podanie leku przeciwzapalnego
 • podanie kwasu hialuronowego
 • podanie PRP
 • zabieg kriolezji stawu biodrowego
 • zabieg kriolezji stawu kolanowego

Ściśle współpracuje z zespołem fizjoterapeutów zapewniając Pacjentowi kompleksową opiekę.

Przez wiele lat zdobywał praktykę kliniczną jako starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego szpitala „Dzieciątka Jezus” w Warszawie. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego.

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Oleg Gusielnikov

  Ciepły człowiek, dobry fachowiec.
 • Teresa Popiel-Welnicka

  Pan dr. Żakiewicz jest bardzo fachowy i profesjonalny. Wizyta przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam Pana Doktora- rzeczowo i konkretnie wyjaśnia wszystkie szczegóły. Byłam bardzo zadowolona z wizyty w CRS Clinic.
 • Swietłana Koniuszenko

  Miałam problem z ostrogą piętową. Stopa bolała tak, że nie mogłam pracować. Lekarz zrobił mi zastrzyk i ból ustąpił. Chodzę też na rehabilitację, żeby problem się nie powtarzał. Jestem bardzo zadowolona, że mogę wrócić do pracy. Polecam CRS CLINIC.
 • Ryszard Langner

  Jestem pod wrażeniem, to moja pierwsza wizyta, rozwiano moje wątpliwości i udzielono mi po badaniu konkretnej porady. Pozdrawiam.
 • Irena Pietras

  Doktor Żakiewicz pełen empatii i wiedzy. Szczegółowy wywiad medyczny i wyjaśnienia dalszego leczenia. Zdecydowanie polecam lekarza, jak również personel recepcji.
 • Beata Praczyk

  Pojawiłam się w CRS Clinic w dużym stresie, zakwalifikowana do leczenia operacyjnego. Pierwszy kontakt z dr Wojciechem Żakiewiczem upewnił mnie, że jestem pod dobrą opieką i mogę liczyć na zrozumienie. Lekarz profesjonalnie i spokojnie wyjaśnił mi moją obecną sytuację i co należy zrobić aby polepszyć mój, stan na tyle abym nie musiała poddać się zabiegowi, przynajmniej na obecną chwilę. Fachowo wykonał zabieg, po którym czuję się o wiele lepiej. Polecam wszystkim tę klinikę!!!! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie❤️🙋‍♀️
 • Mateusz Rambacher

  Usługi wykonywanie przez Pana dr Żakiewicza na najwyższym poziomie, duża wiedza, szczerość i szukanie odpowiednich rozwiązań. Zdecydowanie polecam!
 • Aga Maria

  Pierwszy ortopeda, u którego czułam się komfortowo zadając wiele pytań. Rozbudowane, zilustrowane scanami z rezonansu odpowiedzi dały mi pełen obraz mojego problemu z kolanem. Dzięki doktorowi wiem, jakie mam szanse poprawy i jakie procedury medyczne i rehabilitacyjne mogą mi pomoc. Chciałabym częściej spotykać tak profesjonalnych i nastawionych na rozmowę z pacjentem lekarzy.
 • Karol Jagura

  Bardzo dziękuję za Super profesjonalne podejście Pana Dr. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Bardzo mi pomógł każdemu polecam Pana Dr.
 • Wiktor Stypa

  Super wizyta. Dostałem dobry feedback, miałem poczucie opieki i profesjonalizmu. Pan Wojciech rozwiał wszystkie moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. W razie jakichkolwiek kontuzji wrócę bez zastanowienia. Polecam.
 • Kemnitz Marek

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor po zapoznaniu się ze rodzajem moich dolegliwości od razu podjął działanie w celu dalszego leczenia nie odkładając tego na następną wizytę. Mam wytyczone kolejne kroki I nadzieje ze obejdzie się bez operacji lub będzie ona konieczna dopiero za jakiś czas.
 • Maja Vernios

  Do Dr. Żakiewicza trafiłam po wizycie u innego Ortopedy poprzedniego dnia, który twierdził, ze kwalifikuje się do wymiany stawu biodrowego. Mam 47 lat, miałam niewielki uraz 10 miesięcy temu na siłowni. Przeszywający ból mimo fizykoterapii w USA pojawiał się i znikał. Na jednej wizycie Pan doktor zadziwiony diagnoza poprzedniego lekarza wprowadził steryd w obolały naruszony miesiące temu mięsień. W ciagu dwóch dni wielomiesięczny ból minął. Jestem dozgonnie wdzięczna. To nie cud ! A wiedza i profesjonalizm. Dziękuję!!! Klinikę polecam z całego serca! Zostałam przyjęta po wszystkich pacjentach w dniu kiedy zadzwoniłam do Kliniki, dzięki uprzejmości lekarza.

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami