lek. Maciej Grzeszkiewicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem zachowawczym schorzeń narządu ruchu. Szczególnym obszarem specjalizacji jest diagnostyka ultrasonograficzna (USG) połączona z wykonywaniem zabiegów sonochirurgicznych w obrębie stawów i tkanek kończyny dolnej: biodra, kolana, stopy oraz ścięgna Achillesa. Specjalizuje się w zabiegach sonochirurgicznych: podawanie leków i kwasów hialuronowych, regeneracji tkanek, kriolezji stawów.

Wiedzę i doświadczenie potwierdza wiele ukończonych specjalistycznych szkoleń związanych z tą dziedziną.  Swoje doświadczenia w leczeniu i diagnozowaniu Pacjentów ortopedycznych zdobywał pracując w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca “Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu” dla studentów English Division na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Konsultuje pacjentów anglojęzycznych.

Ukończone szkolenia z zakresu ultrasonografii i sonochirurgii:

 • “Ultrasonografia Interwencyjna” Sutherland Medical Center
 • “Diagnostyka Ultrasonograficzna Narządu Ruchu z Elementami Reumatologii” Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii
 • “Anatomia i Diagnostyka USG Kolana” Spectrum Media dr Zbigniew Czyrny

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Zbigniew Rzonca

  Pan dr Grzeszkiewicz wykonał u mnie iniekcję z komórek macierzystych do stawu biodrowego.Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie, pod kontrolą nowoczesnej aparatury usg. Serdecznie polecam pana doktora:-)
 • Krzysztof Stodolny

  Doskonały lekarz. Wiedza i kompetencja. Polecam!
 • Hanna Baszczeska – Olejniczak

  Dr Maciej Grzeszkiewicz ortopeda z powołania, merytoryczny, diagnostyk. Ocena zaawansowania choroby i sposób leczenia b skuteczny( USG b dokładne, precyzyjne, wykonane, wyjaśnienie zmian chorobowych, zrozumiale dla cierpiącego pacjenta ) Jestem pacjentką dr kilka lat,( endoprotezy obu kolan). Dr cierpliwy, empatyczny, dbający o dobrostan chorego. Dziękuję!
 • Wanda Kalczyńska

  Pan doktor Grzeszkiewicz bardzo kompetentny, swobodnie można zapytać o wszystko, uprzejmy, przedstawił plan leczenia. To była pierwsza wizyta, ale ufam, że zastosowane metody okażą się finalnie skuteczne.
 • Magda Włoszycka

  Polecam dr. Grzeszkiewicza. To jedyny ortopeda, który mi pomógł i zaproponował leczenie dolegliwości związanych ze ścięgnem achillesa. Zaproponował iniekcje, która rozwiązała mój problem. Jestem zachwycona. Dziękuję.
 • Waldemar Skotak

  Krótko,rzeczowo i na temat. Niedługo jeszcze raz Was odwiedzę i przy tym pana doktora.
 • Urszula Nadolska

  Polecam z całego serca. Fachowa i skuteczna pomoc. Kompleksowe badanie i diagnoza.
 • Elżbieta Jagodzińska

  Jestem bardzo zadowolona z potraktowania mnie przez Pana doktora. Była to dopiero pierwsza wizyta, podczas której Pan doktor szczegółowo spytał mnie o moje problemy zdrowotne, wydał skierowania do dalszych badań. A najważniejsze jest to, że pomógł mi zmniejszyć ból, który bardzo mi dokucza.
 • Mielczarek Janusz

  Punktualność, profesjonalizm, kultura osobista, komunikatywność i fachowości.
 • Fludra Krzysztof

  Dr Maciej Grzeszkiewicz – Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko konkretnie, rzeczowo. CRS Clinic – miła atmosfera, profesjonalna obsługa.

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami