lek. Jakub Jankowski

Specjalista neurochirurgii

Lekarz Kliniki Neurochirurgii, Chirurgii Kręgosłupa i Nerwów Obwodowych USK.

Członek: Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, American Association of Neurosurgical Surgeons, North American Spine Society, Spine Intervention Society.
Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących.

Posiada bogate doświadczenie w stosowaniu sonochirurgicznych technik leczenia bólu w schorzeniach kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.
Dzięki unikatowym umiejętnościom wykorzystania USG oraz jednoczesnego wykonywania iniekcji wykonuje sonochirurgiczne zabiegi będące skuteczną metodą eliminującą dolegliwości bólowe. W wielu przypadkach zabiegi te mogą być alternatywą dla leczenia operacyjnego. Umożliwiają Pacjentom powrót do aktywności, która nie była możliwa z powodu bólu.

Swoje szczególne zainteresowanie poświęca leczeniu bólu w przebiegu dyskopatii oraz zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. W zależności od źródła bólu wykonuje zróżnicowane blokady i zabiegi małoinwazyjne m.in.: blokady stawów międzykręgowych, blokady stawów krzyżowo-biodrowych, termolezje, kriolezje, blokady zewnątrzoponowe, blokady nerwów obwodowych, blokady przeciwmigrenowe.

W przypadku wskazań kwalifikację do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza na wizycie konsultacyjnej.

Członek: Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, American Association of Neurosurgical Surgeons, North American Spine Society, Spine Intervention Society.
Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących.

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Adam Czaplicki

  Dziękuję bardzo za profesjonalne i szczegołowe zainteresowanie dr.J.Jankowskiego. Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Każdemu polecam dr Jakuba Jankowskiego.
 • Wojtek Brzostek

  Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam 👍 lekarz Jakub Jankowski to świetny człowiek z powołaniem! Serdecznie pozdrawiam całą Klinikę 🙂
 • Weronika Janik

  Polecam serdecznie dr Jankowskiego. Bardzo dokładny wywiad oraz rzetelne badanie.
 • Anna Balińska

  Wizyta u dr. Jakuba Jankowskiego przebiegła pomyślnie. Pan doktor odpowiedział na wszystkie zadane pytania i rozwiał wątpliwości. Dziękujemy.
 • Krzysztof Januszkiewicz

  Bardzo profesjonalnie i sprawnie. Rzeczowa diagnoza.
 • Grzegorz Ciołczyk

  Pan dr Jakub Jankowski to nie tylko wysoce profesjonalny, rzeczowy i konkretny specjalista, ale ludzki i otwarty człowiek. Bardzo dobrze prowadzi przez procedury medyczne, które wybitnie wręcz wykonuje. Poziom kultury osobistej, merytoryki i doświadczenia zawodowego Pana Doktora są na wyjątkowo wysokim poziomie. Dawno nie spotkałem takiego profesjonalisty. Serdecznie polecam!
 • Małgorzata Styczyńska

  Nowe podejście do mojego przypadku. Dobrze nakreślony sposób dalszego postępowania. Empatyczny kontakt.
 • Ewa Bartnik

  Bardzo kompetentny lekarz, szalenie miły, wszystko dokładnie wyjaśnia, dociekliwy, polecam.
 • Aleksandra Zieleniec

  Lekarz jakich mało, zostałam po raz pierwszy od ponad pół roku, odkąd walczę z bólem, dokładnie zbadana. Do tego szczegółowy wywiad, sięgający dalej niż ostatnie tygodnie mojego życia. Dr Jankowski drążył temat, aby postawić dokładną diagnozę. Wszystko w milej atmosferze.
 • Agnieszka Hass

  Lekarz naprawdę zainteresowany problem pacjenta. Polecam.
 • Obrębska Katarzyna

  Trafiłam do Pana doktora z mamą, z ostrym bólem nogi, zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne i zarazem ciepłe i empatyczne podejście do pacjenta, szeroki wywiad. Cierpliwe wyjaśnienia, plan pomocy. Mama wyszła z gabinetu bez bólu i z nadzieją. Na pewno wrócimy do Pana doktora.
 • Marta Russ

  Jestem bardzo zadowolona, od dwóch lat mam problem, mieszkam w Anglii, gdzie lekarze nie rozpoznali problemu. Dziękuję za poradę.
 • Jolanta Filipowska

  Wszystko było okay. Pan doktor bardzo kompetentny.
 • Mariusz Osiadły

  Bardzo miły lekarz, polecam.
 • Wacławski Robert

  Konkretnie i rzeczowo. Polecam !!
 • Lidia Cymerman

  Wizyta u neurochirurga Jakuba Jankowskiego miło mnie zaskoczyła! Lekarz z powołania, zaangażowany , kompetentny z optymalną diagnozą dla pacjenta. Bezpośredni, z wysoką kulturą osobista – to rzadkość! Bardzo dziękuję i polecam. Pani rejestratorka ze wspaniałym ciepłym głosem, cierpliwa i kulturalna! Jej postawa w pierwszym kontakcie zachęca (ostoja spokoju)🌹
 • Justyna Urbanek

  Bardzo polecam Pana Doktora Jakuba Jankowskiego. Cierpliwy, profesjonalny, wszystko dokładnie i szczegółowo tłumaczy – nawet po pare razy jeśli trzeba 🙂 podobało mi się też, że panowała atmosfera koncentracji na pacjencie i jego potrzebach a nie na czasie.
 • Zygfryd Podgórski

  Dziękuję, że mogę chciaż w ten sposób podziękować p. doktorowi za jego empatię, profesjonalizm, za to że stara się mi pomóc. Dziękuję, że trafiłem do niego, za poświęcony mi czas i wiedzę. Rzadko, w tak skomercjonalizowanym świecie, spotyka się lekarzy tak oddanych sprawie, szukających wszelkich sposobów jak pomóc choremu. Dziekuję, że Pan jest. Życzę powodzenia, sukcesów zawodowych, zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze bo no to Pan szczególnie zasługuje. Pozdrawiam
 • Zbigniew Abramczyk

  Bardzo profesjonalne podejście. Konkretnie i przyjaźnie przekazana diagnoza i zalecenia. Widać dużą wiedzę i fachowość. Polecam.

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami