lek. Jakub Jankowski

Neurochirurg

Lekarz Kliniki Neurochirurgii, Chirurgii Kręgosłupa i Nerwów Obwodowych USK.

Członek: Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, American Association of Neurosurgical Surgeons, North American Spine Society, Spine Intervention Society.
Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących.

Posiada bogate doświadczenie w stosowaniu sonochirurgicznych technik leczenia bólu w schorzeniach kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.
Dzięki unikatowym umiejętnościom wykorzystania USG oraz jednoczesnego wykonywania iniekcji wykonuje sonochirurgiczne zabiegi będące skuteczną metodą eliminującą dolegliwości bólowe. W wielu przypadkach zabiegi te mogą być alternatywą dla leczenia operacyjnego. Umożliwiają Pacjentom powrót do aktywności, która nie była możliwa z powodu bólu.

Swoje szczególne zainteresowanie poświęca leczeniu bólu w przebiegu dyskopatii oraz zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. W zależności od źródła bólu wykonuje zróżnicowane blokady i zabiegi małoinwazyjne m.in.: blokady stawów międzykręgowych, blokady stawów krzyżowo-biodrowych, termolezje, kriolezje, blokady zewnątrzoponowe, blokady nerwów obwodowych, blokady przeciwmigrenowe.

W przypadku wskazań kwalifikację do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza na wizycie konsultacyjnej.

Członek: Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, American Association of Neurosurgical Surgeons, North American Spine Society, Spine Intervention Society.
Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących.

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Adam Czaplicki

  Dziękuję bardzo za profesjonalne i szczegołowe zainteresowanie dr.J.Jankowskiego. Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Każdemu polecam dr Jakuba Jankowskiego.
 • Wojtek Brzostek

  Pełen profesjonalizm ! z czystym sumieniem polecam 👍 lekarz Jakub Jankowski to świetny człowiek z powołaniem ! Serdecznie pozdrawiam całą Klinikę 🙂
 • Weronika Janik

  Polecam serdecznie dr Jankowskiego. Bardzo dokładny wywiad oraz rzetelne badanie.
 • Anna Balińska

  Wizyta u dr. Jakuba Jankowskiego przebiegła pomyślnie. Pan doktor odpowiedział na wszystkie zadane pytania i rozwiał wątpliwości. Dziękujemy.
 • Krzysztof Januszkiewicz

  Bardzo profesjonalnie i sprawnie. Rzeczowa diagnoza.
 • Grzegorz Ciołczyk

  Pan dr Jakub Jankowski to nie tylko wysoce profesjonalny, rzeczowy i konkretny specjalista, ale ludzki i otwarty człowiek. Bardzo dobrze prowadzi przez procedury medyczne, które wybitnie wręcz wykonuje. Poziom kultury osobistej, merytoryki i doświadczenia zawodowego Pana Doktora są na wyjątkowo wysokim poziomie. Dawno nie spotkałem takiego profesjonalisty. Serdecznie polecam!
 • Małgorzata Styczyńska

  Nowe podejście do mojego przypadku. Dobrze nakreślony sposób dalszego postępowania. Empatyczny kontakt.
 • Ewa Bartnik

  Bardzo kompetentny lekarz, szalenie miły, wszystko dokładnie wyjaśnia, dociekliwy, polecam.
 • Aleksandra Zieleniec

  Lekarz jakich mało, zostałam po raz pierwszy od ponad pół roku, odkąd walczę z bólem, dokładnie zbadana. Do tego szczegółowy wywiad, sięgający dalej niż ostatnie tygodnie mojego życia. Dr Jankowski drążył temat, aby postawić dokładną diagnozę. Wszystko w milej atmosferze.
 • Agnieszka Hass

  Lekarz naprawdę zainteresowany problem pacjenta. Polecam.
 • Obrębska Katarzyna

  Trafiłam do Pana doktora z mamą, z ostrym bólem nogi, zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne i zarazem ciepłe i empatyczne podejście do pacjenta, szeroki wywiad. Cierpliwe wyjaśnienia, plan pomocy. Mama wyszła z gabinetu bez bólu i z nadzieją. Na pewno wrócimy do Pana doktora.
 • Marta Russ

  Jestem bardzo zadowolona, od dwóch lat mam problem, mieszkam w Anglii, gdzie lekarze nie rozpoznali problemu. Dziękuję za poradę.
 • Jolanta Filipowska

  Wszystko było okay. Pan doktor bardzo kompetentny.
 • Mariusz Osiadły

  Bardzo miły lekarz, polecam.
 • Wacławski Robert

  Konkretnie i rzeczowo. Polecam !!
 • Maria Cieszkowska

  Polecam!

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Aleksandra Bloch

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami