Jakub Garwacki

mgr fizjoterapii

Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi. W obszarze jego szczególnych zainteresowań leży praca z Pacjentami z problemami przeciążeniowymi stawów i tkanek miękkich. Ściśle współpracuje z ortopedami wykonującymi zabiegi  sonochirurgiczne.

Metodykę pracy opiera na diagnozowaniu tzw. taśm anatomicznych, równoważeniu napięć mięśniowo-powięziowych poprawiając mechanikę pracy stawów. Takie podejście skutkuje szybkim uwolnieniem od bólu oraz poprawą wzorca ruchu i postawy całego ciała.

Jest doświadczonym i certyfikowanym terapeutą metody Integracji Strukturalnej. Pracuje wykorzystując techniki masażu głębokiego, ćwiczenia stabilizacji, poprawę wzorców ruchu oraz funkcji oddechowej uwzględniając czynnik psychosomatyczny w procesie leczenia.

Ma również bogate doświadczenie w pracy z młodszymi Pacjentami nad poprawą postawy ciała.

Magister Fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Certyfikowany terapeuta Integracji Strukturalnej według koncepcji Anatomy Trains (KMI).

 

Poznaj opinie o tym specjaliście

 • Irena Bilińska

  ból kręgosłupa
  Specjaliści CRS Clinic to inna galaktyka medycyny. Mam porównanie z innymi ośrodkami rehabilitacji. Pan Kuba jest skupiony, analizuje problem kompleksowo i poszukuje właściwych rozwiązań. Absolutnie polecam.
 • Pani Aneta

  Kuba jest wyjątkowym specjalistą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Cierpliwie tłumaczy jak działa ciało, na czym polega kontuzja i edukuje co robić poza gabinetem, żeby zwiększyć skuteczność leczenia. Jestem bardzo wdzięczna Kubie za okazaną cierpliwość, włożoną energię i pracę oraz sympatyczną atmosferę. Dzięki niemu uwierzyłam jak wiele moje ciało jest w stanie zrobić. Dziękuję 🙂
 • Pan Michał

  Dziękuję, pozbyłem się bólu kręgosłupa (części lędźwiowej) w tydzień i mogłem wystartować w zawodach sportowych. Terapię, którą przeprowadził Pan Jakub była skuteczna nie tylko dlatego, że osiągnąłem na zawodach znakomity wynik ale również, a może przede wszystkim ból został wyeliminowany całkowicie. Szczerze polecam Pan Jakuba oraz CRS Clinic jako miejsce, w którym pomaga się ludziom wrócić do normalnego codziennego życia 🙂
 • Pani Milena

  Z całego serca polecam fizjoterapię z Panem Jakubem! Zgłosiłam się do Niego z problemem z kolanem (problem z chrząstka, ogólną biomechaniką oraz nadmiarem mazi). W ciągu czterech miesięcy ból kolana ustąpił, jak również wady postawy. Dziś jestem zdrowsza, silniejsza, mam lepszą kondycję oraz 7 kg mniej. W czasie fizjoterapii stosowaliśmy ćwiczenia, masaże oraz kinezjotaping. Planuję kontynuować fizjoterapię z Panem Jakubem w celu dalszego wzmacniania całego organizmu.
 • Pan Damian

  U Kuby byłem w celu wyleczenia bólu kręgosłupa (praca siedząca) . Dostałem dużą dawkę wiedzy co powoduje u mnie problemy. Terapia manualna i odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń pomógł mi już po kilku tygodniach poradzić sobie z bólem. Widać zaangażowanie i chęć pomocy, jeżeli szukacie specjalisty to dobrze trafiliście!
 • Pan Maciej

  Bardzo dobry specjalista. Oprócz problemu, z którym trafiłem do pana Kuby, wizyty wpłynęły również pozytywnie na całokształt mojej postawy i lepsze zapoznanie się z własnym ciałem. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze co daje również komfort psychiczny. Bardzo miła odmiana po wcześniejszych niezbyt miłych doświadczeniach z ortopedami z „sieciówek medycznych” Polecam!

Odczuwasz ból? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 516 167 506

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami