lek. med Tomasz Jędral

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie WUM). Ukończył studia podyplomowe z zakresu medycyny ekstremalnej i medycyny podróży na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od kilkunastu lat, pracując między innymi w Klinice Ortopedii przy ul. Lindley’a 4 w Warszawie, leczy zarówno zachowawczo jak i operacyjnie pacjentów po rozmaitych urazach narządu ruchu a także ze zmianami przeciążeniowymi i  zwyrodnieniowymi ścięgien i stawów. Blisko połowę tego czasu przepracował w Zespole Chirurgii Barku. Jest lekarzem w projekcie Bezpieczny Kazbek.

Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz  leczeniu nieinwazyjnym jak i operacyjnym schorzeń narządu ruchu, m. in.:

  • zespołów przeciążeniowych
  • uszkodzeń pourazowych
  • zmian zwyrodnieniowych

Szczególnym obszarem jego zainteresowań są choroby barku.

Pomaga pacjentom w przygotowaniu do amatorskiego uprawiania sportu, w tym aktywności związanych z narażeniem na ekstremalne warunki.

W pracy z pacjentem dużą wagę przykłada do jego sposobu życia i poziomu aktywności.

„Zawsze najpierw widzę człowieka a dopiero potem problem ortopedyczny, z którym do mnie przychodzi. Za  cel stawiam sobie prowadzenie pacjenta w drodze do jak najpełniejszego zdrowia. Największą satysfakcję w mojej pracy sprawia mi, gdy pacjent wraca do sprawności. Sam uprawiam sport i wiem, jak bardzo ważne jest, aby być aktywnym”.

OPINIE ZE ZNANEGO LEKARZA

OPISY SCHORZEŃ

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ