Boli Cię?

Potrzebujesz pomocy ORTOPEDYCZNEJ

Zadzwoń teraz
516 167 506

lek. med. Łukasz Antolak

Specjalista w dziedzinie ortopedii i chirurgii urazowej.

Ortopeda, traumatolog. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. 

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa, takich jak dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, kręgozmyki, kręgoszczeliny, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna. W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne i małoinwazyjne metody chirurgicznego leczenia kręgosłupa.  Współpracuje z licznymi ośrodkami medycznymi zajmującymi się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa. Wykonuje zabiegi operacyjne kręgosłupa komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ- u dorosłych (MSS w Ostrołęce, SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej) i u dzieci (WSDz w Warszawie).

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą m.in. w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku, Basel University Hospital (Szwajcaria) – prof.B.Jeanneret, Mayo Clinic (USA)- prof.M.J.Yaszemski, Clinique du Sport (Francja) – dr J.Destandau, University of Chicago Hospital (USA) – prof.B.Reider, Department of Spine Surgery of Nanjing Drum Tower Hospital (Chiny) – prof. Y. Qiu.

Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. PTOiTr, PTChK, AOSpine. Wieloletni narodowy reprezentant Polski w ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery).

Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP SPSK im. A. Grucy w Otwocku, Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, Kliniki Neuro-ortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie. W latach 2014-2017 pełnił funkcję Koordynatora ds. Chirurgii Kręgosłupa Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej STOCER w Warszawie, a w latach 2018-2020 funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce.

OPINIE ZE ZNANEGO LEKARZA

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ